Respect APP

Február 2007 / LeasePlan s novými agentúrami

LeasePlan Slovakia si v uplynulých dňoch vybrala partnera pre event marketingové a nadlinkové reklamné aktivity. Víťazom tendra sa stala eventmarketingová spoločnosť PromoLand, ktorá ku kreatívnym riešeniam prizvala reklamnú agentúru Respect APP.

„Našou úlohou je pripraviť ucelenú a kompaktnú koncepciu komunikácie LeasePlanu v rámci prezentácie jeho aktivít klientom formou eventov rôzneho druhu a zamerania, zároveň zabezpečiť aj jeho klasické reklamné aktivity. A práve na prípravu nadlinkových aktivít sme prizvali agentúru Respect APP, s ktorou sme spolupracovali aj pri našich iných klientoch, napríklad Saeco, či Samsung.“ hovorí riaditeľ spoločnosti PromoLand, Milan Kováčik.

Spoločnosť LeasePlan, ktorej jediným akcionárom je holandský LeasePlan Corporation N.V., založený v roku 1963, je dnes najväčším poskytovateľom operatívneho nájmu vozidiel na svete. LeasePlan Corporation N.V. prevádzkuje a podporuje činnosť už 26 dcérskych spoločností a stará sa o viac ako 1 200 000 vozidiel svojich zákazníkov.

Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2000. Napriek krátkej dobe svojho pôsobenia sa stala lídrom na slovenskom trhu v poskytovaní operatívneho nájmu vozidiel a v súčasnosti pre svojich viac ako 280 klientov prevádzkuje viac ako 4000 vozidiel.

mail@respectapp.com