Respect APP

Agentúra Respect APP nechala rozkvitnúť strednú a východnú Európu

Január 2008 / Agentúra Respect APP nechala rozkvitnúť strednú a východnú Európu

Po víťazstve v medzinárodnom tendri pripravila reklamná agentúra Respect APP pre fínsku spoločnosť Metsä Tissue nové obaly na produktové rady značky Tento.

Nový imidž obalov v rôznych kvetinových motívoch reaguje na vstup Metsä Tissue na trhy strednej a východnej Európy. Trade Marketing Manager spoločnosti Metsä Tissue a.s. Miroslava Šibíková hovorí, že „pestré kvetinové obaly majú byť impulzom k tomu, aby sa zákazník pri pohľade na regál v obchode rozhodol práve pre značku Tento. Naše výrobky majú spríjemňovať prostredie domácnosti a život spotrebiteľov. Majú byť zárukou kvality a zároveň aj vyjadrovať zmeny, ktorými neustále prechádzajú. Momentálne sa sústreďujeme najmä na slovenský, český a maďarský trh, ale produkty v nových obaloch sa už predávajú aj vo všetkých krajinách, v ktorých značka Tento pôsobí. A prvé reakcie ako odbornej verejnosti, tak aj konečných spotrebiteľov sú veľmi pozitívne.“

V novom dizajne prichádzajú všetky produktové rady – trojvrstvový De Luxe, dvojvrstvový Butterfly v troch farbách, Gigant s dvojnásobným navinutím, ekologický a ekonomický rad Eko. Zmeny sa týkajú nielen toaletných papierov, ale aj vreckoviek a kuchynských utierok. S obalmi pribudli aj nové potlače papiera. Zároveň sa rozšírilo portfólio o výrobky s novými vôňami, sezónne produkty i rôzne variácie balení.

Respect APP pripravila rovnaký jednotný packageing aj pre vreckovky predávané na severných trhoch Európy pod ďalšou značkou spoločnosti Metsä Tissue - Mola.
mail@respectapp.com