Respect APP

Respect APP pre princeznú

August 2006 / Respect APP pre princeznú

Nová scéna pripravuje v najbližšich dňoch premiéru muzikálu Neberte nám princeznú!. V muzikáli odznejú populárne a notoricky známe piesne v interpretácii nastupujúcej generácie muzikálových osobností. Narozdiel od divadelného spracovania vystupovali v televíznej verzii muzikálu na tú dobu veľmi známe mená (Marika Gombitová, Marie Rottrová, Meky Žbirka, Luděk Sobota), ktoré mali významný podiel na tom, že muzikál sa stal časom kultovým.

Napriek tomu reklamná agentúra Respect APP vsadila originálnym spôsobom práve na tieto hviezdne mená, ktoré na Novej scéne diváci neuvidia. Spôsobom „hviezda k hviezde“ sadá, sa stali tieto osobnosti ideou reklamnej kampane, ktoré sa stali odrazovým mostíkom odkazujúcim na nové nastupujúce hviezdy muzikálu, ktoré stvárnia hlavných hrdinov. V tiesingovej časti kampane vidíme na vizuáloch ľudí, ktorí tvrdia, že sú Marika Gombitová, Meky Žbirka, Marie Rottrová alebo Luděk Sobota. Všetky tieto osobnosti dali súhlas na používanie svojho mena v kampani Neberte nám princeznú!.

V televíznom spote zas reklamná agentúra Respect APP použila autentické zábery z televízneho muzikálu. Dialóg Mariky Gombitovej a Mekyho Žbirku je však predabovaný pre účely reklamnej kampane. Marika a Meky sa v spote rozprávajú o hercoch, ktorí po nich preberú žezlo a ktorí ich budú hrať na Novej scéne. Zároveň dávajú najavo aj svoje očakávania a odkazujú divákov na nový muzikál na Novej scéne. Narozdiel od klasických rádio spotov na divadelné predstavenia, v rozhlasovom spote Novej scény vymenuváva voice over známe mená, ktoré v muzikáli neuvidíte. Hrajú v ňom totiž úplne iní ľudia, ktorí vás zabavia a ktorí vám zaspievajú o dieťati z dobrej rodiny alebo o troch obyčajných slovách.

mail@respectapp.com