Respect APP

Nájdi si lepšie miesto v Accenture

Máj 2005 / Nájdi si lepšie miesto v Accenture

Accenture jedna z vedúcich svetových spoločností v oblasti manažérskeho poradenstva, systémovej integrácie a outsourcingu pripravila v spolupráci s reklamnou agentúrou Respect APP náborovú kampaň na nových zamestnancov.
Ústredným motívom kampane je odkaz Nájdi si lepšie miesto. Kampaň je okrem printov rozptýlená na rôzne miesta, z ktorých odkazuje na lepšie miesto v Accenture. Hedlajn Nájdi si lepšie miesto je vždy špecificky rozvinutý a prispôsobený miestu, kde sa práve reklamný nosič nachádza. Rozvinuté verzie hedlajnu zároveň metaforicky komunikujú aj kľúčové atribúty a benefity ponúkanej práce.
Napríklad, na sedadlách v kinách prídu ľudia do kontaktu s mediálnou novinkou Respectu produkovanou firmou Miracle - podhlavníkmi, ktoré odporúčajú na lepšie miesto v najvyšších radoch. V knižniciach zas čakajú na študentov letáky ponúkajúce im lepšie miesto, kde sa naučia viac. Všetky jednotlivé médiá v kampani sa nachádzajú na miestach, kde sa pohybuje a žije cieľová skupina, ktorú vo významnej miere tvoria práve končiaci vysokoškoláci, ktorí sa chcú zamestnať.

Kampaň preto môžeme vidieť nielen v kinách a knižniciach, ale aj na visačkach a posteroch v MHD (Nájdi si lepšie miesto na ceste za úspechom), letákoch vo vlakoch (Nájdi si lepšie miesto na cestu do sveta), alebo aj na internátoch a v baroch (Nájdi si lepšie miesto na nové kontakty).
Navyše, na univerzitných a internátnych nástenkách nájdu študenti aj predvyplnené žiadosti o lepšie miesto, ktoré stačí len podpísať a poslať na adresu spoločnosti Accenture.

mail@respectapp.com